| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13 × 8 × 36 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| EAN | 9008606225095 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune GRANDY – Art. 411414, Eglo, Alb
80,00 lei
80,00 lei
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13 × 8 × 36 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| EAN | 9008606225095 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |