| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 8 × 41 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| EAN | 9008606225088 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune GRANDY – Art. 411413, Eglo, Alb
150,00 lei
150,00 lei
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 8 × 41 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| EAN | 9008606225088 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |