| Greutate | 0,626 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 21 × 100 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Hârtie, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482020581 |
| Tip soclu | E14 |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune GALAXY – Art. 231-70, Eglo, Alb
100,00 lei
100,00 lei
| Greutate | 0,626 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 21 × 100 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Hârtie, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482020581 |
| Tip soclu | E14 |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |