| Greutate | 0,342 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2,1 × 2,1 × 28,5 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Ceară |
| Culoare | Alb |
| EAN | 9008606236039 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Lumânare FLAMME LED – Art. 410026, Eglo, Alb
150,00 lei
150,00 lei
| Greutate | 0,342 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2,1 × 2,1 × 28,5 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Ceară |
| Culoare | Alb |
| EAN | 9008606236039 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |