| Greutate | 0,056 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic |
| Culoare | Transparent |
| EAN | 7391482005625 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Culoare lumina | 2000K |
Instalație DEW DROP LED – Art. 726-83, Eglo, Transparent
17,00 lei



