| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Ceramică, Oțel |
| Culoare | Argintiu, Transparent |
| EAN | 9008606237418 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Culoare lumina | 2700K |
Instalație DEW DROP LED – Art. 411331, Eglo, Argintiu/Transparent
140,00 lei



