| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,5 × 18 × 16 cm |
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681176466 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior QUDA – Art. 01-4779, Redo, Auriu
463,29 lei
Stoc epuizat






