| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13 × 13 × 6,5 cm |
| Culoare | Nichel |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681176381 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior QUDA – Art. 01-4775, Redo, Nichel
451,42 lei
Stoc epuizat



