| Greutate | 2,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 31,7 × 278,6 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681177074 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior DUBBO – Art. 01-4801, Redo, Negru
1.515,06 lei
Stoc epuizat






