| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 7 × 10,7 cm |
| Culoare | Cafea |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681165675 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior/Plafonieră de interior CRISP – Art. 01-4486, Redo, Cafea
766,14 lei
Stoc epuizat





