| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 6 × 10,8 cm |
| Culoare | Cafea |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681165590 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior CRISP – Art. 01-4478, Redo, Cafea
811,87 lei
72 în stoc





