| Greutate | 3,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 98 × 10 × 286,5 cm |
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681176008 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior BOLLA – Art. 01-4552, Redo, Auriu
1.405,18 lei
Stoc epuizat





