| Dimensiuni | 1 × 80 cm |
|---|---|
| Culoare | Grafit |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776083276 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP65 |
Stâlp de exterior Spear – Art. O441FL-L1GF3K1, Maytoni, Grafit
172,79 lei
172,79 lei
| Dimensiuni | 1 × 80 cm |
|---|---|
| Culoare | Grafit |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776083276 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP65 |