| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 14 cm |
| Brand | Incanti |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6.42168E+12 |
| Material | Cristal, Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere |
Veioză de interior VANESIA – Art. IVA T 11, Incanti, Auriu
1.149,79 lei
28 în stoc






