| Greutate | 8,24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 68 × 60 × 45 cm |
| Brand | Incanti |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6.42168E+12 |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere |
Candelabru de interior CHATEAU – Art. ICH C12 11, Incanti, Auriu
2.220,07 lei
4 în stoc





