| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6,5 × 7 × 7 cm |
| Brand | Ideal Lux |
| Culoare | Antracit |
| EAN | 8021696269009 |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP65 |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |
Spot de exterior BIT – Art. 269009, Ideal Lux, Antracit
342,50 lei






