Plafonieră pentru interior, echipată cu LED-uri SMD, structură din metal vopsit negru mat și cerc din aluminiu vopsit auriu mat, dispersor din acril satinat.
Plafonieră de interior DEMY – Art. 01-4027, Smarter, Negru/Auriu
599,13 lei
573 în stoc
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 56 × 56 × 14 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu, Negru |
| EAN | 6421681154082 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |





