Pendul modern recomandat pentru interioare in trend. Produsul face parte din colectia Frozen de la Maytoni.
| SKU | MOD254PL-01BS |
|---|---|
| Brand | MAYTONI |
| Tensiune nominala | 220-240V |
| Stil | Modern |
| Nr Becuri | 1 |
| Putere maxima w | 28W |
| Garantie | 2 ani |
| Latime | 6 cm |
| Inaltime | Maxim 324 cm – minim 34 cm |
| Material Abajur | Sticla |
| Culoare Structura | Alama |
| Zona | Dormitor | Living |
| Culoare Abajur | Transparent |
| Sursa | Neinclusa |
| Tip Dulie | G4 |









