| Dimensiuni | 50 × 21 cm |
|---|---|
| Brand | Nowodvorski |
| EAN | 5903139967396 |
| Material | Textil |
| Culoare | Alb |
| Putere | 25W |
| Tip soclu | E27 |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tensiune |
Plafonieră de interior FORM M – Art. 9673, Nowodvorski, Alb
714,71 lei
714,71 lei
| Dimensiuni | 50 × 21 cm |
|---|---|
| Brand | Nowodvorski |
| EAN | 5903139967396 |
| Material | Textil |
| Culoare | Alb |
| Putere | 25W |
| Tip soclu | E27 |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tensiune |