| Greutate | 2,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 89 × 20 × 22 cm |
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 35W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681132349 |
Suspensie de interior SINCLAIR – Art. 01-3243, Redo, LED, 35W, Auriu
1.349,61 lei
51 în stoc





