Suspensie pentru interior echipată cu LED COB, structură din metal vopsit în câmp electrostatic negru mat cu dispersor din aluminiu vopsit auriu mat, abajur din sticlă suflată alb opal.
Suspensie de interior CODY – Art. 01-3309, Redo, LED, 28W, Negru mat
2.369,43 lei
68 în stoc
| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 92 × 57 × 35 cm |
| Culoare | Negru Mat |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 28W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681129585 |






