Aplică pentru interior echipată cu LED COB, structură din metal și aluminiu vopsit în câmp electrostatic negru mat, abajur din sticlă suflată alb opal.
Aplică de interior CODY – Art. 01-3288, Redo, LED, 11W, Negru mat
600,67 lei
58 în stoc
| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 36 × 25 × 22 cm |
| Culoare | Negru Mat |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 11W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681129547 |








