| Dimensiuni | 49 × 5 × 10 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X3W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal, silicon |
| EAN | 5903351005371 |
Aplică de interior RIDER W0047, Maxlight, alb
565,81 lei










