| Dimensiuni | 6 × 150 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | max1x5W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351007009 |
Suspensie de interior PUMA P0408, Maxlight, auriu
460,91 lei
460,91 lei
| Dimensiuni | 6 × 150 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | max1x5W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351007009 |