| Dimensiuni | 5 × 113 × 6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x36W |
| Culoare lumina | 4000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351011358 |
Plafonieră de interior LINEARC113 C0175D, Maxlight, negru
729,48 lei














