| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759497750 |
Pendul de interior BEDINGTON – Art. 49775, Eglo, Negru
102,70 lei








