Lampa suspendată BRENDA este realizată din metal alb și are două abajururi. Datorită designului unic al produsului, becul aruncă lumină în jos și în exterior din centru, creând o iluminare dramatică pentru casa ta. Produsul dispune de un cablu spiralat care permite reglarea inaltimii luminii. Lampa cu pandantiv are un design futurist care se integrează perfect în interioarele moderne și completează detaliile cromate de pe corp. Lampa cu pandantiv oferă o iluminare elegantă în bucătărie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior BRENDA – Art. 87055, Eglo, Alb, crom
457,56 lei
| Greutate | 2,732 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 130 cm |
| Culoare | Alb, Crom |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel, Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9002759870553 |









