Acest corp de iluminat suspendat din seria PINTO este realizat din oțel cromat, sticlă transparentă și albă, opal-mat. Reflectorul are nevoie de o lampă E27.
Pendul de interior PINTO – Art. 89832, Eglo, Crom
335,55 lei
| Greutate | 1,468 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11 × 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă, Sticlă opal mat |
| EAN | 9002759898328 |








