Lampa suspendată ROCAMAR are un abajur sferic din sticlă transparentă care înconjoară un cilindru metalic interior cu finisaj cupru. Designul are un baldachin metalic rotund de culoarea cupru. Lampa elegantă cu pandantiv are un design simplu și completează superb interioarele moderne, oferind un iluminat elegant în sufragerie sau sufragerie deasupra mesei. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior ROCAMAR – Art. 94589, Eglo, Cupru
355,88 lei
| Greutate | 1,221 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19 × 110 cm |
| Culoare | Cupru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759945893 |








