Lampa suspendată STELLATO 3 are un abajur rotund cu segmente din lemn maro și un baldachin din nichel mat. Cilindrul interior de sticlă albă completează aspectul modern al lămpii și oferă o iluminare atractivă. Cu un diametru de 40 cm, pandantivul se imbina perfect cu orice stil de design interior, oferind un iluminat primitor in living sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior STELLATO 3 – Art. 95591, Eglo, Nichel mat
355,88 lei
| Greutate | 1,56 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 130 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn, Sticlă |
| EAN | 9002759955915 |









