Acest corp de iluminat suspendat cu o singură lumină din seria LEAMINGTON 1 face ca fiecare zonă de locuit să strălucească. Efectul de sclipici este creat de o peliculă de cristal, care este atașată la interiorul abajurului metalic decupat. Convingeți-vă și faceți ca corpul de iluminat să strălucească cu un iluminator E27 la alegere.
Pendul de interior LEAMINGTON 1 – Art. 49164, Eglo, Nichel mat, crom
122,02 lei
| Greutate | 0,695 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 17,5 × 110 cm |
| Culoare | Crom, Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Folie lucioasă |
| EAN | 9002759491642 |








