Lampa suspendată CAMINATA are o abajur din sticlă neagră fumurie, închisă de o cușcă de sârmă, finisată în aur mat. Suportul metalic pe tavan și cablul textil negru completează aspectul elegant al pandantivului. Pandantivul creează un iluminat statement în sufragerie sau în sufragerie. Produsul necesită 1 bec E27 care nu este inclus.
Lustră de interior CAMINATA – Art. 39695, Eglo, Negru, auriu
1.118,49 lei
| Greutate | 3,744 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 35 cm |
| Culoare | Auriu, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă aburită |
| EAN | 9002759396954 |








