Lampa suspendată VELASCO are un abajur sferic din segmente de lemn de culoarea arțarului, un cablu textil negru și un baldachin din metal negru. Designul segmentului din lemn creează un joc fascinant de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv are un diametru de 31 cm și un design Scandi, care completează stilurile moderne de design interior și oferă o iluminare primitoare în sufragerie, dormitor sau sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Lustră de interior VELASCO – Art. 900151, Eglo, Negru
294,87 lei
| Greutate | 1,069 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 31 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9008606224043 |







