| Greutate | 2,095 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 23,5 cm |
| Culoare | Auriu, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9008606242788 |
Lustră de interior VENEZUELA – Art. 900166, Eglo, Negru, auriu
305,04 lei








