| Greutate | 3,726 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 32,5 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9008606244287 |
Lustră de interior ROMAZZINA – Art. 900494, Eglo, Negru
416,89 lei








