Acest corp de iluminat cu pandantiv din seria PASTERI este realizat din oțel nichel satinat și țesătură de culoare taupe. Are izolație de protecție și are nevoie de două lămpi E27 pentru a străluci.
Lustră de interior PASTERI – Art. 31581, Eglo, Nichel mat
559,24 lei
| Greutate | 2,783 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 75 × 22 × 110 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 2X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9002759315818 |




