Lampa suspendată PRIDDY are patru abajururi rotunde din metal finisate în negru cu o suprafață interioară albă. Abajururile atârnă de un baldachin dreptunghiular din metal negru. Produsul are un design în stil industrial și reprezintă tușa finală perfectă pentru interioarele moderne, oferind un iluminat atractiv în sufragerie sau peste o masă lungă de sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior PRIDDY – Art. 49466, Eglo, Negru, alb
508,40 lei
| Greutate | 3,64 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 97,5 × 15,5 × 110 cm |
| Culoare | Alb, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 4X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759494667 |




