Lampa suspendată CARDITO 1 LED este realizată din metal cromat și aluminiu și are un corp alungit din sticlă cu cristale strălucitoare în interior. Cristalele din sticlă transparentă creează un aspect strălucitor, de înaltă calitate, de îndată ce lumina este aprinsă, iar LED-urile integrate produc o lumină plăcută care poate fi reglată după cum este necesar. Puteți alege între lumină alb cald, alb neutru și lumină albă rece. Zona „atingeți-mă” poate aprinde și opri lumina suspendată și poate regla temperatura culorii. Lampa suspendată reglabilă pe înălțime are 70 cm lungime și este o caracteristică distinctivă, elegantă și atrăgătoare în casa ta, poate peste o masă lungă din sufragerie.
Lustră de interior CARDITO 1 – Art. 93625, Eglo, Crom
1.525,21 lei
| Greutate | 4,642 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 8 × 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 4X6W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Aluminiu, Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | cristal, Sticlă |
| EAN | 9002759936259 |




