Îți plac ochelarii strălucitori și sclipici? Acest corp de iluminat suspendat elegant din seria VALPARAISO va satisface cu siguranță cerințele dumneavoastră. Pandantivul auriu din oțel cu ochelari strălucitori oferă un efect de strălucire suplimentar.
Lustră de interior VALPARAISO – Art. 39463, Eglo, Auriu
5.611,76 lei
| Greutate | 27,825 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 115 × 30 × 110 cm |
| Culoare | De culoare aurie |
| Tip soclu | E14 |
| Putere bec | 13X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | cristal |
| EAN | 9002759394639 |




