Lampa suspendată SALLICANO are un corp din metal negru, decupaje geometrice și o suprafață interioară de culoare aurie. Detaliile decupate creează un joc fascinant de lumini de umbre atunci când lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv are o schemă frumoasă de culori negru și auriu, care completează perfect orice interior modern. Designul măsoară mai mult de 70 cm și va crea o caracteristică atrăgătoare în orice spațiu, fie în camera de zi sau peste o masă lungă din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior SALLICANO – Art. 43559, Eglo, Negru, auriu
864,29 lei
| Greutate | 5,344 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73 × 20 × 110 cm |
| Culoare | Auriu, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759435592 |






