Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, protejată la umiditate, structură din metal cromat cu două dispersoare din sticlă suflată, transparent la exterior și alb Opal la interior.
-69%
Aplică de interior RIGAL Art. 01-2592, Redo, LED 18W 3000K, Chrome
Prețul inițial a fost: 1.080,84 lei.336,65 leiPrețul curent este: 336,65 lei.
52 în stoc
| Greutate | 3,86 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 99,5 × 18 × 13,5 cm |
| Culoare | Chrome |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 18W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110880 |




