Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, protejată la umiditate, structură din metal cromat cu două dispersoare din sticlă suflată, transparent la exterior și alb Opal la interior.
Aplică de interior RIGAL Art. 01-2590, Redo, LED 12W 3000K, Chrome
867,67 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 2,83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 69,5 × 18 × 13,5 cm |
| Culoare | Chrome |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 12W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110866 |





