Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din metal vopsită în câmp electrostatic în culoare negru mat cu dispersor din acril satinat.
Aplică de interior BARRIO Art. 01-2508, Redo, LED SMD 27W IP44, 4000K, Sand Black
747,88 lei
123 în stoc
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 16 × 9 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 27, 39W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681109792 |






