Lampadar pentru interior, structură din metal finisată bronz periat, dispersoare din sticlă suflată alb Opal.
Lampadar de interior TALIS Art. 01-2651, Redo, 2X42W E27, Bronze
1.572,80 lei
58 în stoc
| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 89 × 26 cm |
| Culoare | Bronze |
| Tip soclu | E27 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 2 x max.42W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681112082 |







