Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD cu dispersie directă/indirectă a luminii. Corp din metal cromat, dispersoare din acril satinat.
-53%
Aplică de interior TABLET Art. 01-2386, Redo, LED 16W 3000K, Chrome
Prețul inițial a fost: 283,45 lei.133,52 leiPrețul curent este: 133,52 lei.
Stoc epuizat
| Greutate | 1,27 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 250 × 170 × 90 cm |
| Culoare | Chrome |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 17W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681106418 |





