Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD cu dispersie directă/indirectă a luminii. Corp din metal cromat, dispersoare din acril satinat.
-53%
Aplică de interior TABLET Art. 01-2383, Redo, LED 12W 3000K, Chrome
Prețul inițial a fost: 252,64 lei.119,24 leiPrețul curent este: 119,24 lei.
74 în stoc
| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 200 × 90 cm |
| Culoare | Chrome |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 11W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681106388 |





