Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsit în câmp electrostatic alb mat, dispersor din silicon alb Opal.
-52%
Suspensie de interior SAVAGE Art. 01-2516, Redo, LED 40W 3000K, Sand White
Prețul inițial a fost: 820,85 lei.397,34 leiPrețul curent este: 397,34 lei.
Stoc epuizat
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 155 × 29 × 27 cm |
| Culoare | SWH |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 32W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110071 |





