Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersor din acril alb satinat.
Aplică/Plafonieră de interior ORBIT Art. 01-1698-DALI, Redo, LED 25W 3000K D400, Sand White
888,15 lei
1 în stoc
| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 51 × 14 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 26W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681114772 |








