Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, cu dispersie indirectă a luminii. Structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersor din acril alb satinat.
Aplică/Plafonieră de interior ORBIT Art. 01-1910-TRIAC, Redo, LED 55W 4000K D800 INDIRECT LIGHT, Sand White
1.409,05 lei
26 în stoc
| Greutate | 2,06 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 91 × 91 × 14 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 54W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681108337 |





