Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal finisată bronz, dispersor din acril alb satinat.
Aplică/Plafonieră de interior ORBIT Art. 01-1905-TRIAC, Redo, LED 42W 4000K D600, Bronze
1.140,50 lei
19 în stoc
| Greutate | 1,34 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 71 × 71 × 14 cm |
| Culoare | Bronze |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 40, 5W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681108191 |






